Genel, Slider

16oz Double Wall Çift Duvar Karton Bardak

16oz Double Wall Çift Duvar Karton Bardak

16 oz double wall çift duvar karton bardaklarımız sıcak içecekler için uygundur. Hijyenik açıdan normlara uygun olan 16oz double wall çift duvar karton bardaklarımız 1000 adet ten başlamak üzre istediğiniz adetlerde farklı renk ve desenlerde üretilmektedir.

SAFİRCUP marka, sıcak içeceklerde kullanılabilen 16oz (500ml) hacminde double wall çift korumalı karton bardaklar. Kahve, sahlep ve çay gibi sıcak içeceklerin içimi için uygundur.

Karton bardaklar pratiklik ve hijyen açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle toplu bardak kullanımlarının olduğu ofis, spor salonu, okul, dershane gibi ortamlar veya kokteyl, davet ve pikniklerde tek kullanımlık olması hijyen ve pratiklik sağlamaktadır.

16oz luk double wall kağıt bardak çeşitlerimizin üzerine istediğiniz baskı , logo basılarak reklam olarakta kullanılabilir. Bardak üretimimiz normlara uygun olarak yapılmaktadır

Bardak üretimi ciddi bir iştir , sağlığınızla direk alakalı bir üründür.

SafirCup Kağıt Karton bardak üretim sanayi olarak üretmekte olduğumuz 16 OZ DOUBLE WALL KARTON BARDAK çeşitlerimiz uluslararası kalite belgesine sahip karton bardak üretim tesislerimizde üretilmektedir.

SafirCup Karton bardaklarımız sıcak ve soğuk içecek için kullanılabilecek hijyenik özelliklere sahitpir. Ayrıca üretmekte olduğumuz karton bardak çeşitleri tüm içecek otomatlarında karton çay bardağı,karton kahve bardağı olarak kullanılabilir. Dilerseniz karton kahve bardağınızı firmanızın lgosunu da basılarak kurumsal reklamınızıda karton bardak üzerinde sergileyebilirsiniz.

Karton bardak ihtiyacınızı baskılı ve baskısız olarak tedarik edebilmek için 0 536 391 74 33 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz.