Genel

550cc Salata Kase

SAFİRCUP KARTON BARDAK BASKILI BASKISIZ KAĞIT BARDAK,ÜRETİMİ - 550cc Salata Kase

550cc Salata Kase

SafirCup Kağıt Karton bardak üretim sanayi olarak üretmekte olduğumuz 550cc SALATA KASE’Leri Türkiyede ve Avrupada iş yapan çoğu firma tarafından sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

SafirCup Karton salata kaselerimiz soğuk içecek için kullanılabilecek hijyenik özelliklere sahiptir. Ayrıca üretmekte olduğumuz Salata kaselerine Dilerseniz firmanızın lgosu da basılarak kurumsal reklamınızıda salata kaseleri üzerinde sergileyebilirsiniz.

Karton salata kaseleri, daha çok kulan at mantığına dayalı olarak üretilen ve plastik kaselere göre sağlıklı ve ekonomik ürünlerdir. Sızdırmaz kapak özelliği ve insan sağlığına değer veren yüksek kaliteli üretimiyle ön plana çıkan karton salata kaseleri daha çok fast food tarzındaki restoranlar başta olmak üzere gıda sektöründeki bir çok işletme tarafından tercih edilmektedir.

SafirCup Karton bardak Olarak üretilen salata kaseleri Çeşitlerimiz , baskı seçeneklerine göre değişebildiği gibi kullanım amacına uygun olarakta çeşitli oz larda ( 750cc,1000cc,1250cc aralığında ) Salata kase üretimimiz bulunmaktadır. Karton Salata Kase ihtiyacınızı baskılı ve baskısız olarak tedarik edebilmek için 0 536 391 74 33 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz.

550cc Salata Kase ölçülerimiz aşağıdaki gibidir.

Ağız 142 mm Taban 124 mm Yükseklik 52 mm Koli Ölçüsü 730 x 300 x 495 mm Koli içi Adet 500 Paket içi Adet 50

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir