ÜRÜNLERİMİZ

7 OZ KARTON BARDAK

7 OZ KARTON BARDAK

Kağıt Bardak üretimi konusunda 4 oz dan 16 oza kadar kapasiteli üretim yapmaktayız.Baskılı ve baskısız kağıt bardak üretim kapasitemizle hijyenik kağıt bardak konusunda çözümler sağlamaktayız. Sıcak ve soğuk kullanıma uygun Kağıt Bardak çeşitlerimiz kağıt çay bardağı ve kağıt kahve bardağı olarak kullanılabilmektedir.

Her türlü otomat makinaya uygun kağıt bardak çeşitlerimizi güvenle ve sağlıkla kullanabilirsiniz.

SafirCup Kağıt Karton bardak üretim sanayi olarak üretmekte olduğumuz tüm karton bardak çeşitlerimiz uluslararası kalite belgesine sahip karton bardak üretim tesislerimizde üretilmektedir.

SafirCup Karton bardaklarımız sucak ve soğuk içecek için kullanılabilecek hijyenik özelliklere sahitpir. Ayrıca üretmekte olduğumuz karton bardak çeşitleri tüm içecek otomatlarında karton çay bardağı,karton kahve bardağı olarak kullanılabilir. Dilerseniz karton kahve bardağınızı firmanızın lgosunu da basılarak kurumsal reklamınızıda karton bardak üzerinde sergileyebilirsiniz.

SafirCup Karton bardak Çeşitlerimiz , baskı seçeneklerine göre değişebildiği gibi kullanım amacına uygun olarakta çeşitli oz larda ( 4 oz – 16 oz aralığında ) karton bardak üretimimiz standarttır. Karton bardak ihtiyacınızı baskılı ve baskısız olarak tedarik edebilmek için 0 536 391 74 33 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz.

Kağıt Bardak Modeli
7 oz – 180cc

Kağıt Bardak Ağız Ölçüsü
72.2 mm

Kağıt Bardak Yüksekliği
80 mm

Kağıt Bardak Taban Ölçüsü
51 mm

Kağıt Bardak Koli Ebatları
44.2 cm X 37 cm X 59.2 cm
3000 Karton Bardak Kapasiteli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir