ÜRÜNLERİMİZ

8 OZ KARTON BARDAK

8 OZ KARTON BARDAK

8 oz Kağıt Bardak , sıcak içecek ve soğuk içecekler için uygundur. Hijyenik açıdan normlara uygun olan kağıt bardaklarımız farklı renk ve desenlerde üretilmektedir.

8 ozluk kağıt bardak çeşitlerimiz her türlü otomatda kullanıma uygundur.Kağıt bardak üzerine istediğiniz baskı , logo basılarak reklam olarakta kullanılabilir. Bardak üretimimiz normlara uygun olarak yapılmaktadır

Bardak üretimi ciddi bir iştir , sağlığınızla direk alakalı bir üründür.

SafirCup Kağıt Karton bardak üretim sanayi olarak üretmekte olduğumuz tüm karton bardak çeşitlerimiz uluslararası kalite belgesine sahip karton bardak üretim tesislerimizde üretilmektedir.

SafirCup Karton bardaklarımız sucak ve soğuk içecek için kullanılabilecek hijyenik özelliklere sahitpir. Ayrıca üretmekte olduğumuz karton bardak çeşitleri tüm içecek otomatlarında karton çay bardağı,karton kahve bardağı olarak kullanılabilir. Dilerseniz karton kahve bardağınızı firmanızın lgosunu da basılarak kurumsal reklamınızıda karton bardak üzerinde sergileyebilirsiniz.

SafirCup Karton bardak Çeşitlerimiz , baskı seçeneklerine göre değişebildiği gibi kullanım amacına uygun olarakta çeşitli oz larda ( 4 oz – 16 oz aralığında ) karton bardak üretimimiz standarttır. Karton bardak ihtiyacınızı baskılı ve baskısız olarak tedarik edebilmek için 0 536 391 74 33 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz.

Karton Bardak Model
8 oz – 200cc

Karton Bardak Ağız Ölçüsü
80.2 mm

Karton Bardak Yükseklik Ölçüsü
87.5 mm

Karton Bardak Taban Ölçüsü
57 mm

57x80x85 mm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir