Slider

8oz Double Wall Karton Bardak

8oz Double Wall Karton Bardak

8 oz Kağıt Bardak , sıcak içecek ve soğuk içecekler için uygundur. Hijyenik açıdan normlara uygun olan kağıt bardaklarımız farklı renk ve desenlerde üretilmektedir.

SAFİRCUP marka, sıcak içeceklerde kullanılabilen 8 oz (236ml) hacminde double wall çift korumalı karton bardaklar. Kahve, sahlep ve çay gibi sıcak içeceklerin içimi için uygundur.

Karton bardaklar pratiklik ve hijyen açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle toplu bardak kullanımlarının olduğu ofis, spor salonu, okul, dershane gibi ortamlar veya kokteyl, davet ve pikniklerde tek kullanımlık olması hijyen ve pratiklik sağlamaktadır.

8 ozluk kağıt bardak çeşitlerimiz her türlü otomatda kullanıma uygundur.Kağıt bardak üzerine istediğiniz baskı , logo basılarak reklam olarakta kullanılabilir. Bardak üretimimiz normlara uygun olarak yapılmaktadır

Bardak üretimi ciddi bir iştir , sağlığınızla direk alakalı bir üründür.

SafirCup Kağıt Karton bardak üretim sanayi olarak üretmekte olduğumuz 8 OZ DOUBLE WALL KARTON BARDAK çeşitlerimiz uluslararası kalite belgesine sahip karton bardak üretim tesislerimizde üretilmektedir.

SafirCup Karton bardaklarımız sıcak ve soğuk içecek için kullanılabilecek hijyenik özelliklere sahitpir. Ayrıca üretmekte olduğumuz karton bardak çeşitleri tüm içecek otomatlarında karton çay bardağı,karton kahve bardağı olarak kullanılabilir. Dilerseniz karton kahve bardağınızı firmanızın lgosunu da basılarak kurumsal reklamınızıda karton bardak üzerinde sergileyebilirsiniz.

SafirCup Karton bardak Çeşitlerimiz , baskı seçeneklerine göre değişebildiği gibi kullanım amacına uygun olarakta çeşitli oz larda ( 4 oz – 16 oz aralığında ) karton bardak üretimimiz standarttır.

Karton bardak ihtiyacınızı baskılı ve baskısız olarak tedarik edebilmek için 0 536 391 74 33 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz.

Karton Bardak Model
8 oz – 200cc

Karton Bardak Ağız Ölçüsü
80.2 mm

Karton Bardak Yükseklik Ölçüsü
87.5 mm

Karton Bardak Taban Ölçüsü
57 mm

Karton Bardak Koli Ebatları
32.5 cm X 40 cm X 60cm
2000 Karton Bardak Kapasiteli