www.safircup.com

Hakkımızda

*SAFİRCUP AMBALAJ olarak SAFİRCUP markamızla tek kullanımlık Karton bardak ve ebatlarını üretmekteyiz

*Karton bardak üretmek üzre Çıktığımız Tutku, heyecan, istek ve azim dolu olan yolculuğumuz Tekirdağa bağlı Çorlu ilçesinde 2015 yılında iki adet Karton bardak üretim makinesi ile 230 mt2’de başladı. Kısa zamanda yaptığımız yatırımlar neticesinde 1.800 mt2’de aylık 80 milyon adet karton bardak üretim rakamına ulaştık. Ürünlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

*SAFİRCUP KARTON BARDAK %100 disiplin ve özveriden asla ödün vermeyen, önce kalite prensibiyle yoluna hızla devam eden yakın geleceğin en büyük ambalaj firması olma yolunda iddialı bir adaydır

*21. yüzyılın teknolojisi ile birleştirip her zaman güvenilen, beğenilen bir markayı oluşturmayı hedefleyen SAFİRCUP KARTON BARDAK. Yeni atılımlarla liderlik hedeflerinden ödün vermeden geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemeyi görev bilmektedir.

*SAFİRCUP KARTON BARDAK müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının desteği ile her zaman takip edilen bir kuruluş olacaktır.

*SAFİRCUP Markası firmamızın tescilli markasıdır. Ürünlerimiz markamız için belirlediğimiz standartlarda üretilmektedir.

*Türkiye’nin her yerine dağıtımı yapılan ürünlerimizin tamamı SAFİRCUP KARTON BARDAK kalitesini temsil etmektedir. Kalitemizi ve üretim kalitemizi sürekli bir şekilde daha ileri taşımak için çalışmalarımız sürmektedir.

*Prensip olarak müşteri memnuniyeti ve dürüstlüğü ön planda tutmaya devam ediyoruz,bunun yanı sıra, vizyon, misyon, değerlerimiz doğrultusunda sektörde saygın, itibarlı ve güvenilir bir firma olma yolunda çalışmalarımıza son hızla devam etmekteyiz.


SİPARİŞ VERMEK İÇİN HEMEN ARA

SAFİRCUP KARTON BARDAK BASKILI BASKISIZ KAĞIT BARDAK,ÜRETİMİ - Hakkımızda
MİSYON

Bulunduğumuz sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak sürekli artan hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini sağlamak, bu sayede müşterilerimizin güvenini almak, sorunsuz, güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak.

VİZYON

Bulunduğumuz sektörde lider bir firma olmanın yolunda hızlı ve kendinden emin adımlarla, sahip olduğumuz deneyimleri daha güçlü projelere taşımaktır.

AMACIMIZ

*Müşterilerimizin başarısı için sürdürülebilir çözümler üretmek

DEĞERLER

Dürüst, saygın ve itibarlı olarak algılanmak, müşteriyi en ön sıraya koyarak en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak, karşılıklı olarak güvene dayalı iş olanakları sağlamak, müşterilerimize verdiğimiz sözleri zamanında yerine getirmek ve sorumluluklarımızın neler olduğunu bilmek.

HİZMET VERDİĞİMİZ BAŞLICA KURUMLAR

  • Okullar & Dershaneler
  • Hastane & Klinikler
  • Catering Firmaları
  • Restaurantlar & Cafeler
  • Belediyeler ve Özel Kurumlar
  • Siyasi Partiler
  • Oteller & Fuarlar
  • Fabrika & Toptancılar
  • Ambalaj & Paketleme Firmaları
  • Havaalanları & Otobüs Firmaları