Haber

KAĞIT PİPET

KAĞIT PİPET

SAFİR CUP ambalaj %100 disiplin ve özveriden asla ödün vermeyen, önce kalite prensibiyle yoluna hızla devam eden yakın geleceğin en büyük ambalaj firması olma yolunda iddialı bir adaydır

KAĞIT PİPET ler Normal geri dönüşüm ortamlarında parçalanması sadece 30-60 gün arasında süremektedir.Bu nedenle Plastik ürünlere nazaran çevreye verdiği zarar yok denecek şekildedir.

Kağıt Pipet üretim aşamalarında özellikle plastik bardaklara nazaran çok daha az kimyasal işleme maruz kalması sebebi ile daha sağlıklı mamuller sunuyor. Bilindiği gibi plastik malzemelerin üretiminde hammadde olarak petrol ürünleri kullanılıyor. Bu da hem insan sağlığı hem de çevre sağlığı açısından olumsuz etkiler yaratmakta. Plastik malzemelerin doğadaki çözülme süreleri yüzyılları bulabiliyor.

Kağıt Pipet lerimiz 5mm-7mm-9mm-12mm iç çapında ve istenilen uzunlukta üretim yapılmaktadır..

Kağıt Pipet üzerine istenilen renk,logo ve desen baskısı yapılmaktadır..

Kağıt Pipetler LFBG gıda standartlarına uygunluk belgesine sahip ürünler ileüretilmektedir..

NEDEN KAĞIT PİPET TERCİH ETMELİYİZ

Doğaya dosttur. Plastik pipetler bir petrol ürünü olan polipropilenden üretilmektedir ve doğada parçalanması uzun yıllar sürer.
Dünya okyanuslarında yüzen çöplerin %90’ı plastik malzemelerdir.
Farklı renk ve farklı desenlerle geniş ürün yeplazesine sahiptir.
Özel desenli pipetler alternatif bir tüketici iletişimine olanak sağlar.

NELER YAPIYORUZ

Pipetlerin üzerine şirket isimleri, Logoları, doğum günü desenleri, marka uygulamaları gibi her türlü görseli uygulamaktayız.

Özel desenli siparişleriniz 4-7 günde teslim edilmektedir.