Genel

KARTON BARDAK HAMMADDESİ

KARTON BARDAK HAMMADDESİ

SafirCup Kağıt Karton bardak olarak Üretim sürecinde ihtiyaç duyacağınız farklı gramaj ve özellikteki kağıt hammaddeyi, standarlara uygun kalitede uygun fiyatlarla tedarik etmekteyiz.

Safircup Karton Bardak Kağıt bardak imalatı yapan firmalara, arzularına göre işlenmemiş pe kaplı bobin kağıt,bardak kağıdı sağlayabildiği gibi diledikleri ölçülerde kesilmiş baskılı karton kağıt bardak yan kağıdı dip kağıdı da sağlayabilmektedir:

SafirCup Kağıt Karton bardak üretim sanayi olarak üretmekte olduğumuz tüm karton bardak hammaddesiürünler uluslararası kalite belgesine sahip karton bardak üretim tesislerinde üretilmektedir.

SafirCup Karton bardaklarımız sıcak ve soğuk içecek için kullanılabilecek hijyenik özelliklere sahitpir. Ayrıca üretmekte olduğumuz karton bardak çeşitleri tüm içecek otomatlarında karton çay bardağı,karton kahve bardağı olarak kullanılabilir. Dilerseniz karton kahve bardağınızı firmanızın lgosunu da basılarak kurumsal reklamınızıda karton bardak üzerinde sergileyebilirsiniz.

SafirCup Karton bardak Çeşitlerimiz , baskı seçeneklerine göre değişebildiği gibi kullanım amacına uygun olarakta çeşitli oz larda ( 4 oz – 16 oz aralığında ) karton bardak üretimimiz standarttır. Karton bardak ihtiyacınızı baskılı ve baskısız olarak tedarik edebilmek için 0 536 391 74 33 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz.

DİKKAT :KAĞIT TEDARİĞİ ŞU AN YOKTUR…..