Haber

KARTON BARDAK İMALATI AŞAMALARI

KARTON BARDAK İMALATI AŞAMALARI

Karton Bardak siparişlerinizi 2.000 adetten başlayarak istenilen adetlerde karşılama imkanına sahibiz… İster İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerde olun isterseniz Türkiye’nin bir ucunda istemeniz halinde kargo ile siparişleriniz en kısa sürede ( sipariş büyüklüğüne bağlı olarak maksimum 10 gün) karşılanacaktır. Karton Bardak üzerine baskı yapılacak resim ve logo konusunda hayallerinizi geniş tutun… Karton Bardak imalatı aşamaları özet olarak aşağıda gösterilmiştir. Bunun Yanında

*Neden Karton Bardak?
*Karton Bardak Nedir?
*Karton Bardağı diğer promosyon ürünlerinden ayıran özellik nedir?
*Karton Bardak hangi sektörlere hitap eder? konularındaki açıklamalarımız aşağıdadır.

KARTON BARDAK İMALATI AŞAMALARI

Karton Bardak imalatı –

1. Aşama Dört renk baskı (sınırsız renk seçeneği) ve basılması istenilen logo, resim özellikleri de göz önünde bulundurularak baskısı gerçekleştirilecek temanın tasarımı gerçekleştirilir. 7 oz Tek kullanımlık karton bardak imalatı (kağıt bardak imalatı) 160ml hacminde 73x80mm ebatlarında gerçekleştirilir.

2. Aşama Baskı yapılacak tema konusunda Firmanızın teyidi alındıktan sonra baskı kalıpları üretimi gerçekleştirilir. Baskı kalıbı oluşturulurken istenilen temanın renk ve boyut gibi özellikleri dikkate alınır.

3. Aşama Karton Bardak kağıdı üzerine Firmanızın talep ettiği adetlere göre baskı yapılır. Karton bardak üzerine baskı yapılan boya gıda boyasıdır.

4. Aşama Baskısı yapılan Karton Bardaklar kesim kalıbı ile kesime tabi tutulur. Kesim kalıbı ile kesimi gerçekleştirilen karton bardaklar şekil verme bölümü için hazırlanır.

5. Aşama Özel karton bardak şekil verme makinemiz aracılığı ile şeklini alan bardak ambalajlama öncesi son hazırlıklarına tabi tutulur.

6. Aşama Ambalajlama işlemi ve üretimi tamamlanmış bulunan karton bardak sipariş aşamasında kararlaştırılmış bulunan duruma göre beklemeye alınır veya sevk edilir. Çorlu da imalatı yapılan karton bardak (kağıt bardak) Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Eskişehir, Balıkesir olmak üzere ülkemizdeki tüm illerin siparişleri karşılanmaktadır.

NEDEN KARTON BARDAK?

Sıvı tüketimi başta su olmak üzere günlük hayatta insanlar için vazgeçilmez durumdadır. Tüketilen sıvının konacağı kabın başta sağlıklı olması ve ihtiyacı karşılaması önemlidir. Cam bardak sağlıklı olmasına rağmen tek kullanımlık olarak kullanılabilecek maliyete sahip olmaktan çok uzak durumdadır. Plastik ve köpük bardaklar ise sağlık açısından risklere sahip olmasından dolayı çok tercih edilmez hale gelmektedir. Tek kullanımlık olan Karton Bardak üzerindeki reklamınız süreklilik arz ederek üzerinde yoğunlaştığınız ve tanıtımını yaptığınız kitle üzerinde yoğun etki bırakabilecektir. Karton Bardak temin edilirken imalatı kaliteli bir üreticiden temin etmek önemlidir.

Karton Bardak Nedir?

Karton Bardak cam bardak gibi sağlıklı, plastik ve köpük bardak gibi pratik ve ucuz olan kağıttan (kartondan) imal edilmiş olan bardaktır. Genelde tanıtımı yapılan firmanın logo ve görsel tanıtım bilgileri karton bardak üzerine baskılı olarak kullanılır. Kağıt bardak, baskılı karton bardak, baskılı kağıt bardak isimleri ile bilinir.

Karton Bardak Hangi Özelliği ile diğer Reklam Promosyon Ürünlerinden Ayrılır?

Karton Bardak herkes için zorunlu ihtiyaç olan sıvı tüketiminde kullanılması, üzerinde tanıtım olmasının normal karşılanması. Pratiklik ve Sağlık açısından tercih edilen bir reklam promosyon ürünü olarak fiyatı oldukça makuldür.

Karton Bardak Hangi Sektörlere hitab eder?

Karton Bardak içecek (Su, çay, meşrubat vb…) ikramı ve satışı yapılan her yerde ihtiyaç duyulan bir reklam promosyon ürünüdür.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir