Genel

PROMOSYON UCUZ KARTON BARDAK

PROMOSYON UCUZ KARTON BARDAK

Müşterilerinize içeceklerini size özel tasarlanan bardaklarda ikram etmeye ne dersiniz? Hem sıcak hem soğuk içecek servisinde kullanabileceğiniz Promosyon Karton Bardak SAFİRCUP KARTON BARDAK ile logonuzla size özel hale getiriliyor!

Gıda sektöründe hizmet veren firmaların, organizasyon şirketlerinin en çok kullandıkları malzemeler arasında yer alan Karton Bardak SAFİRCUP sayesinde artık firmalara özel hale getiriliyor. Üzerinde logonuza yer verilen karton bardaklar firma tanıtımınıza katkı sağlayacak promosyon ürünleri arasında yer alıyor.

Yalnızca gıda sektöründe hizmet veren firmalar değil her sektörde hizmet veren firma tarafından tanıtımlarda kullanılabilir. Kullan at yapısıyla özellikle düzenlenen seminer, festival gibi etkinliklerde kullanıma oldukça uygundur. Kalın, çabuk kırılmayan karton bardaklar 4oz,7oz,8oz,9oz,12oz,14oz,16oz olmak üzere 7 farklı boyuta sahip olup, rahatlıkla sıcak ve soğuk içecek servisinde kullanabileceğiniz yapıdadır.

Logonuzla size özel hale gelecek Promosyon karton bardaklardan sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi oluşturmak için bizimle iletişim kanallarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

Karton bardak çeşitleri ve siparişleriniz hakkında detaylı bilgi için 0 536 391 74 33 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kullanım amacına göre farklı boyutlarda üretilen karton bardak çeşitleri;

100 CC Karton Bardak

4 oz karton bardak

7 oz karton bardak

8 oz karton bardak

8 oz Double Wall Karton Bardak

9 oz Sıcak Soğuk karton bardak

9 oz Özel baskılı karton bardak

12 oz karton bardak

14 oz karton bardak

16 oz Karton Bardak

16 oz Özel Baskılı Karton Bardak

16 oz Çorba Kasesi

16 oz Lunch-Döner Box

26 oz Lunch-Döner box

Promosyon Karton Bardak

Kapaklı Karton Bardak

PROMOSYON UCUZ KARTON BARDAK

8 oz double wall paper cups